Studio Forma - Fitness dla Pań - siłownia i różne formy zajęć grupowych

 

W związku z tym, że w kraju i na świecie coraz bardziej rozpowszechniony staje się zdrowy styl życia, a my jesteśmy klubem, którego misją jest dbanie o zdrowie, sprawność fizyczną i psychiczną oraz wydajność w pracy Państwa pracowników, pragniemy zachęcić Państwa do korzystania z usług naszego klubu.

Korzyści dla Pracodawcy:

Pracownicy, którzy aktywnie spędzają wolny czas np.  uprawiając sport, są zdrowsi i szczęśliwsi, a ich dobra kondycja fizyczna i psychiczna w sposób zauważalny przyczyni się do sukcesu również Twojej Firmy.

 

Co można zyskać dbając o kondycję fizyczną pracowników:

  • większą witalność i energię,
  • lepsze samopoczucie i efektywność pracy,
  • wzrost motywacji i zaangażowania w pracę,
  • lepszą umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • większą lojalność,
  • mniejszą absencja chorobowa i koszty leczenia,

Ze swojej strony gwarantujemy miłą i fachową obsługę oraz zapewniamy, że czas spędzony u nas będzie czasem dobrze spożytkowanym, płynącym w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dołożymy wszelkich starań, aby pracownicy Państwa firmy, którzy odwiedzą nasz klub byli
w swoich codziennych zajęciach pracownikami bardziej wydajnymi, pełnymi sił, radości i twórczej energii.

Jak pokazują badania prowadzone przez National Institutes of Health, ponad 78% firm w UE, które zdecydowały się na regularne świadczenia na rzecz pracowników w materii sportu, rekreacji i kultury, odnotowały poprawę swoich wyników!!! Również w Polsce coraz częściej pracodawcy decydują się na taką formę nagradzania swoich pracowników. Dołącz do nich!

Na życzenie Państwa przygotujemy indywidualną ofertę cenową.