Studio Forma - Fitness dla Pań - siłownia i różne formy zajęć grupowych

 

Klaudia HubertKlaudia Hubert - instruktorka gimnastyka 50+ i zajęć na siłowni

Instruktor rekreacji ruchowej w specjalności nowoczesne formy gimnastyk i aerobic. Aktualnie studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kieruneku Turystyka i Rekreacja. Swoją wiedzę stale pogłębia biorąc udział w konwencjach oraz szkoleniach. W naszym klubie prowadzi zajęcia ze starszymi osobami gimnastyka 50+ oraz zajęcia ze stepami. Na co dzień lubi aktywnie spędzać każdą chwilę. Prywatnie - zakochana w górach, gdzie latem wspina się, a zimą jeździ na nartach. 

Magda KostuśMagda Kostuś - instruktorka Studio Forma o specjalności joga

Instruktorka rekreacji ruchowej (joga - ćwiczenia psychofizyczne). Kończy studia teatrologiczne i polonistyczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Obok jogi jej pasją jest taniec. Wiele lat uczestniczy w różnorodnych warsztatach i kursach tańca poznając wciąż nowe techniki ruchu. Ostatnio zakochana w afro dance. Brała udział w warsztatach jogi organizowanych przez Centrum Jogi Marii Stróżyk i Polski Teatr Tańca, doskonaliła swoje umiejętności na Biennale Tańca Współczesnego w Poznaniu. W klubie prowadzi zajęcia z hatha jogi.

 

Zofia Śródka

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością: fitness - nowoczesne formy gimnastyki oraz instruktor zajęć grupowych IFAA licencja B.

Aktualnie studentka ostatniego roku biotechnologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Z fitnessem związana początkowo jako gorliwy uczestnik zajęć, obecnie rozwija swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach i konwencjach fitness. W klubie prowadzi zajęcia wzmacniające, jednak jej ulubione to zajęcia choreograficzne na stepie. Fitness to dla niej sposób na dobry humor i świetną kondycję.

 

 Kasia Lipiak Kasia Lipiak

Absolwentka Wydziału Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego, od najmłodszych lat związana ze sportem, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski  karate Shotokan/WKF. Fitness stał się jej pasją gdy rozpoczynała studia i od tego czasu nieustannie doskonali swoje umiejętności. Uwielbia zajęcia wzmacniające i kondycyjne. Jest wymagającym instruktorem, który podczas zajęć stara się przekazać całą swoją pozytywną energię ćwiczącym:-).

 

Marta Dunaj

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu Marta Dunajospecjalności trener II klasy z lekkoatletyki; instruktor aerobiku, aquaaerobiku, Aqua Prenatal (kobiety w ciąży), gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej, absolwentka szkolenia„Forma w ciąży” oraz kinezygerontoprofilaktyki (fitness 50+). Fitness to moja pasja i całe życie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikację biorąc udział w szkoleniach i konwencjach. Dynamiczna, żywiołowa, całe serce i energię wkładam w swoje zajęcia. Mam bzika na punkcie poprawności wykonywania ćwiczeń. Prowadzę głównie formy wzmacniające. Jeśli masz nadmiar energii, chcesz się trochęzmęczyć izgubić niepotrzebne kalorie przy dobrej muzyce oraz poprawić sobie samopoczucie poprzez intensywny ruch – zapraszam na zajęcia.

 

Monika Witkowska

Monika Witkowska

 

 

 

 

Sylwia

Angelika